OCT 29

Ekologia, wygoda, precyzja, czyli Tissot T-Touch
Opublikowany przez: Joanna | Tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, zegarki | Data: 2017-11-08

Firma Tissot, będąca liderem producentów zegarków na całym świecie, sięgnęła po technologię T-Touch, co stanowiło kolejny przełom w światowym zegarmistrzostwie.

Dzięki temu zegarek T-Touch Expert Solar możesz obsługiwać za pomocą dotyku. Jest on wyposażony w objęte międzynarodowym patentem dotykowe, antyrefleksyjne szkiełko szafirowe, co pozwala na natychmiastowe uruchomienie dowolnej funkcji w każdym momencie. Wysokiej klasy szkło jest niebywale trwałe i opierając się wszelkim zarysowaniom, jednocześnie jest czułe na każdy Twój dotyk, dzięki czemu wystarczy delikatne muśnięcie palcami, abyś miał błyskawiczny dostęp do dowolnie wybranej informacji, którą producent precyzyjnie umieścił w zegarku.

To jednak nie jedyny atut prezentowanego zegarka. Tissot znów poszedł dalej o jeden krok i wprowadził jako pierwszy na rynek dotykowy zegarek zasilany słoneczna energią. Dzięki temu w zegarku zawarta jest ekologia i wygoda - koniec z nakręcaniem zegarka, koniec w wymienianiem baterii, koniec ze sprawdzaniem, czy aby nie zatrzymał się czas w Twoim zegarku. W pełni zintegrowany z naturą Tissot T-Touch Expert Solar za pomocą panelu umieszczonego pod cyferblatem, wyłapuje zgrabnie promienie słoneczne, dając moc Twojemu czasomierzowi.

Zegarek z tytanową obudową i takim samym paskiem, zaskakuje lekkością, a mimo pozornej delikatności jest on bardzo trwały oraz wodoszczelny nawet do stu metrów. Nasz mały, niezawodny Expert zachwyca funkcjonalnością, która kryje się pod dotykowym szkiełkiem. Wskazuje dla Ciebie czas główny oraz drugi czas i kalendarz w nim się znajduje i strefy klimatyczne pokaże. A to dopiero początek. To cudeńko to nie tylko czasomierz, to także termometr i barometr z funkcją wskazującą nadchodzące zmiany pogody, to chronograf i wysokościomierz, to także kompas, a nawet minutnik. W ciemnościach natomiast pomoże Ci oświetlenie wskazań zegarka, które działa przez pięć sekund.

Tissot T-Touch Expert Solar to kolejny przykład świadczący o tym, że firma wciąż jest do przodu o jeden krok przed konkurencją, wytyczając nowe ścieżki światowego zegarmistrzostwa, ku uciesze swoich klientów, którzy rozpieszczani są kolejnymi, coraz bardziej wszechstronnymi i inteligentnymi modelami. Kupić go można w sklepie internetowym dolinski.pl

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

zegarki

Doliński Watch Service s.c.

Plac Uniwersytecki 15B,
50-137 Wrocław,
tel. 71 344 60 11,
fax: 71 342 00 64,
kom. 513 099 321,
sklep@dolinski.pl

https://dolinski.pl

Twój komentarz