OCT 29

Multimedialna rewolucja w samochodzie
Opublikowany przez: Zofia | Tagi: auto, moto, motoryzacja, audio, radio, sprzęt | Data: 2018-04-24

Prawie każdy z nas korzysta ze smartphone"a, który potrafi odtwarzać muzykę lub filmy.

Do niedawna jednak samochody były wyposażone tylko w zwykłe, analogowe radio. Dziś jednak w każdym sklepie z car audio możemy znaleźć stacje multimedialne do samochodu, dorównujące funkcjonalnością, a nawet przewyższające smartphone"y. 
Typowe radio samochodowe 2din z systemem android mieści 7-calowy wyświetlacz dotykowy, na którym pasażerowe z powodzeniem mogą oglądać filmy, a kierowca komfortowo korzystać z nawigacji. Wśród dodatków znajdziemy wszystkie funkcje dostępne w systemie android, włącznie z aplikacjami ze sklepu Google, a w lepszych modelach ultraszybki internet LTE, który pozwala na bezproblemowe oglądanie filmów w jakości HD w podróży. 
Prawie każdy sklep z car audio ma w swojej ofercie sprzęty w szerokim zakresie cenowym, więc każdy może znaleźć coś co odpowiada jego wymaganiom. Najtańsze stacje multimedialne zaczynają się już od 700 złotych. Nie zadowolą one bardziej wymagających użytkowników, jednak nawet one oferują bogatą gamę możliwości. Za dobre radio samochodowe 2din z systemem android możemy zapłacić nawet więcej niż za topowego smartphone"a. 
Taka inwestycja przynosi jednak ogromne korzyści w kwestii jakości dźwięku, funkcjonalności i wygody użytkowania. Trudno pominąć też korzyści, jakie płyną z posiadania dobrego systemu multimedialnego w swoim samochodzie, nie tylko w zakresie rozrywki, ale także bezpieczeństwa - nawigacja połączona z internetem czy zestaw głośnomówiący zintegrowany w radiu to akcesoria nie do przecenienia.
Dowiedz się więcej na stronie: radiocar24.pl

Fotorelacja

auto

moto

motoryzacja

audio

radio

sprzęt

Twój komentarz