OCT 29

Pamiątka na całe życie
Opublikowany przez: Joanna | Tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, fotografia | Data: 2017-01-03

Wspaniałe chwile, które zdarzają się w naszym życiu można utrwalić za pomocą zdjęć lub nagrań wideo.

W późniejszym okresie można oglądać zdjęcia i przypominać sobie o wspaniałych wydarzeniach z przeszłości. Najczęściej fotografuje się wyjątkowe wydarzenia w życiu, takie jak śluby, komunie, narodziny dziecka, chrzciny, urodziny itp. prawie każdy chce także uwiecznić wyjątkowe chwile z wakacji. Zrobione zdjęcia można przechowywać na kilka sposobów.

Można je zgrać na twardy dysk swoje komputera i przechowywać w wersji elektronicznej. Można je także wywołać i przechowywać w albumie. Albumy zdjęciowe są dostępne w wielu różnych formatach. Można wśród nich znaleźć albumy na zdjęcia o formacie 10x15, 13x8. Dostępne są też albumy, w których można przechowywać zdjęcia wielkoformatowe.

Innym doskonałym rozwiązaniem na przechowywanie wspomnieć jest przygotowanie fotoksiążki. Można je zamówić na aukcjach internetowych. Fotoksiążka jest wyjątkowym albumem, który w całości można stworzyć samemu. Dzięki temu będzie ona dokładnie taka jak sobie wymarzyliśmy. Po odszukaniu odpowiedniej aukcji na stronie internetowej należy pobrać ze strony program do tworzenia fotoksiążek. Kiedy instalacja programu się zakończy należy przystąpić do tworzenia swojego projektu. W pierwszym kroku program poprosi nas o wybranie ilości stron oraz wzoru okładki książki. W kolejnym kroku należy wgrać do programu zdjęcia, które mają się znaleźć w albumie. W tym celu należy wybrać ustawienie zdjęć na stronie. Dostępne są różne opcje. Program automatycznie rozłoży zdjęcia na stronach albumu. Następnie można przystąpić do obróbki poszczególnych zdjęć. Można dodawać do nich ramki, powiększać je lub pomniejszać, dodawać kliparty, tekst, który będzie stanowił opis do zdjęcia. Bardzo ważne jest to, aby do stworzenia fotoksiążki wykorzystywać jedynie zdjęcia naprawdę dobrej jakości.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

fotografia

Twój komentarz