OCT 29

Urozmaicenie wakacyjnego okresu
Opublikowany przez: Grażyna | Tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, sport, wakacje, kolonie | Data: 2017-05-09

Na myśl o wakacjach każdemu robi się przyjemnie.

Na ten długo wyczekiwany okres czekają nie tylko najmłodsi, ale również dorośli. Jest to pora, która kojarzy nam się z ciepłem i letnim szaleństwem. Dzieci uwielbiają spędzać czas aktywnie w wakacje, a rodzice dbają o to, aby ich pociechy miały ciekawe zajęcia. Propozycji jest obecnie bardzo wiele i to praktycznie w każdej miejscowości. Oczywiście znacznie łatwiej znaleźć interesujące warsztaty w dużych miastach.

Tam na dzieciaki czeka mnóstwo atrakcji. Bardzo ciekawą propozycją w ostatnich czasach stały się półkolonie dla dzieci w Poznaniu. Jest to doskonała forma i propozycja zwłaszcza dla dzieci, które nie lubią zbyt długiej rozłąki z rodzicami. Dla niektórych małych smyków nocowanie poza domem bez obecności mamy i taty nie wchodzi w grę. Półkolonie to zajęcia zorganizowane w dni robocze przez większą część dnia. W zależności od ich rodzaju, dzieci spędzają czas aktywnie, chodzą na wycieczki, do kina, do teatru lub doszkalają się w różnych dyscyplinach sportowych. Mogą to być na przykład półkolonie z tenisem w Poznaniu lub okolicach.

Przypadną do gustu nie tylko chłopcom, w tej dyscyplinie równie dobrze sprawdza się także żeńskie grono. Tenis i squash świetnie poprawiają kondycję fizyczną, a także uczą logicznego myślenia. Spędzanie wakacyjnego czasu aktywnie ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania młodego organizmu. Wdrażanie u najmłodszych zamiłowania do ruchu z pewnością zaowocuje w przyszłości. Półkolonie to znacznie lepsza alternatywa niż oglądanie telewizji, czy też tracenie czasu na portalach społecznościowych.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

sport

wakacje

kolonie

Twój komentarz