OCT 29

Zadbaj o swoje ciało z Sport&Beauty

W zabieganym świecie najczęściej po pracy wracamy do domu, jemy szybki, gotowy posiłek i zasiadamy przed telewizorem lub komputerem.

Często również decydujemy się na przekąski w postaci chipsów czy popcornu. Gdy zbliżają się ciepłe dni zaczynamy zauważać skutki jedzenia niezdrowych fast foodów i ciągłego podjadania. 

Dobry dietetyk oraz klub fitness w Poznaniu pozwolą Ci cieszyć się wspaniałą sylwetką nie tylko podczas sezonu letniego, kiedy wygląd ciała w stroju kąpielowym lub w bokserkach ma duże znaczenie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W klubie fitness zawalczymy o lepszą figurę, wykorzystując dostępne na sali urządzenia i sprzęty oraz biorąc czynny udział w organizowanych zajęciach fitness. Oferta klubu fitness skierowana jest do kobiet i mężczyzn, którym zależy na wyrzeźbionym ciele. 
Co zrobić w tym czasie z dziećmi?Podczas naszej wizyty na fitnessie, dla dzieci organizowane są półkolonie w Poznaniu
Przy pomocy dietetyka zamienimy niezdrową, przetworzona żywność na pełnowartościowe posiłki, które są proste i szybkie w przygotowaniu. Dietetyk po przeprowadzeniu z nami wywiadu i wykonaniu dokładnych pomiarów pomoże nam zawalczyć o wymarzone ciało, bo aby schudnąć trzeba jeść. 

Gabinet kosmetyczny to miejsce, gdzie zadbamy o swoje ciało po treningu. Profesjonalne zabiegi przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i produktów przeprowadzone przez doświadczoną kosmetyczkę to gwarancja rewelacyjnych efektów w krótkim czasie. Nasze ciało poprzez trening zacznie nabierać jędrności, a kosmetyczka zadba o podtrzymanie i przyspieszenie tych osiągnięć. Kosmetyczka wykonuje także między innymi: manicure, pedicure, hennę i regulację brwi czy zabiegi na twarz. 

Zacznij dbać o siebie nie tylko na lato i ciesz się zadbaną i wysportowaną sylwetką przez cały rok.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

sport

kosmetyki

dzieci

wakacje

półkolonie

Twój komentarz